Sitenizden ürün değişimi yapabilir miyim?

www.newinbutik.com 'dan satın aldığınız ürünlerin sınırlı sayıda stoğu olmasından dolayı değişimi yapılmamaktadır. Dilerseniz satın aldığınız ürünü iade edip, yeni bir sipariş verebilirsiniz.

Satın aldığım ürünü nasıl iade edebilirim?

www.newinbutik.com adresinden satın aldığınız ürünlerin iadesi için önce hesabım sekmesinden ilgili siparişinizi seçip iade talebinizi oluşturmanız gerekir. Sonrasında paketinizden çıkan iade formunu eksiksiz doldurarak aherhangi Aras Kargo şubesinden iade gönderiminizi ücretsiz olarak yapabilirsiniz.

İade gönderimleri için ücret ödeyecek miyim?

İade talebiyle www.newinbutik.com'a gönderdiğiniz ürünlerin iade kargo masrafları firmamıza aittir. Siparişiniz ile birlikte gelen iade formunu eksiksiz doldurarak faturanız ile birlikte Aras Kargo ile aşağıdaki adrese "Karşı Ödemeli" olarak gönderebilirsiniz. Diğer kargo şirketleri ile gönderilen iade kargoları kabul edilmeyecektir.

İade Adresi: Cevizlidere cad 62/A ankara/çankaya

İade etme süresi kaç gündür?

Tüketici Kanunu'ndaki, "Sebep Göstermeden Cayma Hakkı" maddesine göre, ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren ilk on dört (14) iş günüdür.

İademi hangi adrese gönderebilirim?

Cevizlidere cad 62/A ankara/çankaya

İade ettiğim ürünün geri ödemesine zaman yapılacak?

Ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra www.newinbutik.com tarafından kredi kartınıza/banka hesabınıza ürün bedeli on (10) iş günü içerisinde iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2 ile 3 gün içerisinde yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır. Kapıda nakit ödeme ile yaptığınız alışverişlerde iade formuna Banka Hesap Bilgilerinizi ( HESAP SAHİBİ ADI SOYADI -BANKA ADI VE IBAN yazmayı unutmayınız. Kapıda ödeme ile yapılan alışverişlerin iade işlemlerinde, IBAN NO bilgisi olmadan ücret iadesinin yapılması mümkün değildir. İade işlemlerinde sadece ürün bedeli iade edilmektedir, kargo ücretinin geri iadesi yapılmamaktadır.

Taksitli ödemelerimin iadesi nasıl yapılacak?

Her türlü ödemenizde, tarafımızdan bankanıza tüm tutar iade edilir. Ödemenizi taksitli olarak yaptığınızda, iadeniz her ay kartınıza, taksit tutarları kadar artı bakiye olarak yansıyacaktır. Yapılan iadenin kredi kartınıza her ay taksitli olarak yansıması tamamen bankaların süreç ve uygulamalarıyla ilgilidir. Konu hakkında detaylı bilgiyi bankanızdan alabilirsiniz. Ayrıca, ekstrenizde iade işlemini görebileceksiniz. Not: Ödemesini yapmış olduğunuz taksit tutarları, ilk ekstrenizle birlikte kredi kartınıza artı bakiye olarak yansıyacaktır.

Kapıda Ödeme ile yaptığım alışverişlerin iadesi nasıl yapılacak?

Kapıda nakit ödeme ile yaptığınız alışverişlerde İade Formuna Banka Hesap Bilgilerinizi ( HESAP SAHİBİ ADI SOYADI- BANKA ADI VE IBAN numYurtiçiı ) yazma mecburiyetiniz bulunmaktadır. Kapıda ödeme ile yapılan alışverişlerin iade işlemlerinde, IBAN NO bilgisi olmadan ücret iadesinin yapılması mümkün değildir. Gerekli bilgilerin iletilmemesi durumunda iade tutarınız sistem kayıtlarında bekletilir. Iban Numaranızı ilettiğiniz tarihte belirtilen hesaba iade işlemi gerçekleştirilir. Iban no iletme yükümlülüğü tamamen size aittir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR